Eesti keeles

Morpho-syntactic categories

Tag Estonian explanation Explanation MULTEXT-EAST notation Corpus frequency Example
_S_ com ?Substantiiv apellatiivNoun commonNc106kesk-
_S_ com sg nomSubstantiiv apellatiiv singular nominatiivNoun common singular nominativeNc-sn33515jalg
_S_ com sg genSubstantiiv apellatiiv singular genitiivNoun common singular genitiveNc-sg39871jala
_S_ com sg partSubstantiiv apellatiiv singular partitiivNoun common singular partitiveNc-s117027jalga
_S_ com sg illSubstantiiv apellatiiv singular illatiivNoun common singular illativeNc-sx954jalasse
_S_ com sg inSubstantiiv apellatiiv singular inessiivNoun common singular inessiveNc-s28140jalas
_S_ com sg elSubstantiiv apellatiiv singular elatiivNoun common singular elativeNc-se5007jalast
_S_ com sg allSubstantiiv apellatiiv singular allatiivNoun common singular allativeNc-st4872jalale
_S_ com sg adSubstantiiv apellatiiv singular adessiivNoun common singular adessiveNc-s38360jalal
_S_ com sg ablSubstantiiv apellatiiv singular ablatiivNoun common singular ablativeNc-sb764jalalt
_S_ com sg trSubstantiiv apellatiiv singular translatiivNoun common singular translativeNc-s44591jalaks
_S_ com sg termSubstantiiv apellatiiv singular terminatiivNoun common singular terminativeNc-s9546jalani
_S_ com sg esSubstantiiv apellatiiv singular essiivNoun common singular essiveNc-sw714jalana
_S_ com sg abesSubstantiiv apellatiiv singular abessiivNoun common singular abessiveNc-s5330jalata
_S_ com sg komSubstantiiv apellatiiv singular komitatiivNoun common singular komitativeNc-sk4589jalaga
_S_ com sg aditSubstantiiv apellatiiv singular aditiivNoun common singular aditiveNc-s72407jalga
_S_ com pl nomSubstantiiv apellatiiv pluural nominatiivNoun common plural nominativeNc-pn9996jalad,
_S_ com pl genSubstantiiv apellatiiv pluural genitiivNoun common plural genitiveNc-pg8785jalgade,
_S_ com pl partSubstantiiv apellatiiv pluural partitiivNoun common plural partitiveNc-p16292jalgasid, jalgu
_S_ com pl illSubstantiiv apellatiiv pluural illatiivNoun common plural illativeNc-px291jalgadesse, jalusse
_S_ com pl inSubstantiiv apellatiiv pluural inessiivNoun common plural inessiveNc-p21340jalgades, jalus
_S_ com pl elSubstantiiv apellatiiv pluural elatiivNoun common plural elativeNc-pe1416jalgadest, jalust
_S_ com pl allSubstantiiv apellatiiv pluural allatiivNoun common plural allativeNc-pt1251jalgadele, jalule
_S_ com pl adSubstantiiv apellatiiv pluural adessiivNoun common plural adessiveNc-p31536jalgadel,
_S_ com pl ablSubstantiiv apellatiiv pluural ablatiivNoun common plural ablativeNc-pb151jalgadelt, jalult
_S_ com pl trSubstantiiv apellatiiv pluural translatiivNoun common plural translativeNc-p4268jalgadeks, jaluks
_S_ com pl termSubstantiiv apellatiiv pluural terminatiivNoun common plural terminativeNc-p956jalgadeni, jaluni
_S_ com pl esSubstantiiv apellatiiv pluural essiivNoun common plural essiveNc-pw92jalgadena, jaluna
_S_ com pl abesSubstantiiv apellatiiv pluural abessiivNoun common plural abessiveNc-p560jalgadeta, jaluta
_S_ com pl komSubstantiiv apellatiiv pluural komitatiivNoun common plural komitativeNc-pk1361jalgadega, jaluga
_S_ prop ?Substantiiv proopriumNoun properNp28Kesk-
_S_ prop sg nomSubstantiiv prooprium singular nominatiivNoun proper singular nominativeNp-sn10790London
_S_ prop sg genSubstantiiv prooprium singular genitiivNoun proper singular genitiveNp-sg8046Londoni
_S_ prop sg partSubstantiiv prooprium singular partitiivNoun proper singular partitiveNp-s1509Londonit
_S_ prop sg illSubstantiiv prooprium singular illatiivNoun proper singular illativeNp-sx225Londonisse
_S_ prop sg inSubstantiiv prooprium singular inessiivNoun proper singular inessiveNp-s21440Londonis
_S_ prop sg elSubstantiiv prooprium singular elatiivNoun proper singular elativeNp-se401Londonist
_S_ prop sg allSubstantiiv prooprium singular allatiivNoun proper singular allativeNp-st533Londonile
_S_ prop sg adSubstantiiv prooprium singular adessiivNoun proper singular adessiveNp-s3519Londonil
_S_ prop sg ablSubstantiiv prooprium singular ablatiivNoun proper singular ablativeNp-sb126Londonilt
_S_ prop sg trSubstantiiv prooprium singular translatiivNoun proper singular translativeNp-s422Londoniks
_S_ prop sg termSubstantiiv prooprium singular terminatiivNoun proper singular terminativeNp-s913Londonini
_S_ prop sg esSubstantiiv prooprium singular essiivNoun proper singular essiveNp-sw4Londonina
_S_ prop sg abesSubstantiiv prooprium singular abessiivNoun proper singular abessiveNp-s53Londonita
_S_ prop sg komSubstantiiv prooprium singular komitatiivNoun proper singular komitativeNp-sk335Londoniga
_S_ prop sg aditSubstantiiv prooprium singular aditiivNoun proper singular aditiveNp-s7126Londoni
_S_ prop pl nomSubstantiiv prooprium pluural nominatiivNoun proper plural nominativeNp-pn60Londonid,
_S_ prop pl genSubstantiiv prooprium pluural genitiivNoun proper plural genitiveNp-pg185Londonite,
_S_ prop pl partSubstantiiv prooprium pluural partitiivNoun proper plural partitiveNp-p114Londoneid,
_S_ prop pl illSubstantiiv prooprium pluural illatiivNoun proper plural illativeNp-px3Londonitesse, Londoneisse
_S_ prop pl inSubstantiiv prooprium pluural inessiivNoun proper plural inessiveNp-p225Londonites, Londoneis
_S_ prop pl elSubstantiiv prooprium pluural elatiivNoun proper plural elativeNp-pe4Londonitest, Londoneist
_S_ prop pl allSubstantiiv prooprium pluural allatiivNoun proper plural allativeNp-pt5Londonitele, Londoneile
_S_ prop pl adSubstantiiv prooprium pluural adessiivNoun proper plural adessiveNp-p36Londonitel, Londoneil
_S_ prop pl ablSubstantiiv prooprium pluural ablatiivNoun proper plural ablativeNp-pb0Londonitelt, Londoneilt
_S_ prop pl trSubstantiiv prooprium pluural translatiivNoun proper plural translativeNp-p41Londoniteks, Londoneiks
_S_ prop pl termSubstantiiv prooprium pluural terminatiivNoun proper plural terminativeNp-p90Londoniteni, Londoneini
_S_ prop pl esSubstantiiv prooprium pluural essiivNoun proper plural essiveNp-pw0Londonitena, Londoneina
_S_ prop pl abesSubstantiiv prooprium pluural abessiivNoun proper plural abessiveNp-p50Londoniteta, Londoneita
_S_ prop pl komSubstantiiv prooprium pluural komitatiivNoun proper plural komitativeNp-pk7Londonitega, Londoneiga
_V_ main afPõhiverb afirmatiivVerb main afirmativeVm------n2kuulukse
_V_ main indic pres ps1 sg ps afPõhiverb indikatiiv preesens 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb main indic present first singular active afirmativeVmip1s-an1118loen
_V_ main indic pres ps2 sg ps afPõhiverb indikatiiv preesens 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb main indic present second singular active afirmativeVmip2s-an497loed
_V_ main indic pres ps3 sg ps afPõhiverb indikatiiv preesens 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb main indic present third singular active afirmativeVmip3s-an15167loeb
_V_ main indic pres ps1 pl ps afPõhiverb indikatiiv preesens 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main indic present first plural active afirmativeVmip1p-an598loeme
_V_ main indic pres ps2 pl ps afPõhiverb indikatiiv preesens 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main indic present second plural active afirmativeVmip2p-an381loete
_V_ main indic pres ps3 pl ps afPõhiverb indikatiiv preesens 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main indic present third plural active afirmativeVmip3p-an3693loevad
_V_ main indic pres ps negPõhiverb indikatiiv preesens personaal negatiivVerb main indic present active negativeVmip---ay3411pole
_V_ main indic pres imps afPõhiverb indikatiiv preesens impersonaal afirmatiivVerb main indic present passive afirmativeVmip---pn2909loetakse
_V_ main indic pres imps negPõhiverb indikatiiv preesens impersonaal negatiivVerb main indic present passive negativeVmip---py280(ei)+loeta
_V_ main indic impf ps1 sg ps afPõhiverb indikatiiv imperfekt 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb main indic imperfect first singular active afirmativeVmii1s-an1361lugesin
_V_ main indic impf ps2 sg ps afPõhiverb indikatiiv imperfekt 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb main indic imperfect second singular active afirmativeVmii2s-an85lugesid
_V_ main indic impf ps3 sg ps afPõhiverb indikatiiv imperfekt 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb main indic imperfect third singular active afirmativeVmii3s-an14779luges
_V_ main indic impf ps1 pl ps afPõhiverb indikatiiv imperfekt 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main indic imperfect first plural active afirmativeVmii1p-an384lugesime
_V_ main indic impf ps2 pl ps afPõhiverb indikatiiv imperfekt 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main indic imperfect second plural active afirmativeVmii2p-an96lugesite
_V_ main indic impf ps3 pl ps afPõhiverb indikatiiv imperfekt 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main indic imperfect third plural active afirmativeVmii3p-an2916lugesid
_V_ main indic impf ps negPõhiverb indikatiiv imperfekt personaal negatiivVerb main indic imperfect active negativeVmii---ay2009polnud
_V_ main indic impf imps afPõhiverb indikatiiv imperfekt impersonaal afirmatiivVerb main indic imperfect passive afirmativeVmii---pn1689loeti
_V_ main imper pres ps2 sg ps afPõhiverb imperatiiv preesens 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb main imper present second singular active afirmativeVmmp2s-an394loe
_V_ main imper pres ps2 sg ps negPõhiverb imperatiiv preesens 2. pööre singular personaal negatiivVerb main imper present second singular active negativeVmmp2s-ay68(ära) loe
_V_ main indic pres ps negPõhiverb indikatiiv preesens personaal negatiivVerb main indic present active negativeVmip---ay3411(ei) loe
_V_ main imper pres ps3 sg ps afPõhiverb imperatiiv preesens 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb main imper present third singular active afirmativeVmmp3s-an98lugegu
_V_ main imper pres ps1 pl ps afPõhiverb imperatiiv preesens 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main imper present first plural active afirmativeVmmp1p-an26lugegem
_V_ main imper pres ps2 pl ps afPõhiverb imperatiiv preesens 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main imper present second plural active afirmativeVmmp2p-an191lugege
_V_ main imper pres ps3 pl ps afPõhiverb imperatiiv preesens 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main imper present third plural active afirmativeVmmp3p-an21lugegu
_V_ main imper pres imps afPõhiverb imperatiiv preesens impersonaal afirmatiivVerb main imper present passive afirmativeVmmp---pn3loetagu
_V_ main imper pres ps3 sg ps negPõhiverb imperatiiv preesens 3. pööre singular personaal negatiivVerb main imper present third singular active negativeVmmp3s-ay2(ärgu) lugegu
_V_ main imper pres ps1 pl ps negPõhiverb imperatiiv preesens 1. pööre pluural personaal negatiivVerb main imper present first plural active negativeVmmp1p-ay0(ärgem) lugegem
_V_ main imper pres ps2 pl ps negPõhiverb imperatiiv preesens 2. pööre pluural personaal negatiivVerb main imper present second plural active negativeVmmp2p-ay23(ärge) lugege
_V_ main imper pres ps3 pl ps negPõhiverb imperatiiv preesens 3. pööre pluural personaal negatiivVerb main imper present third plural active negativeVmmp3p-ay3(ärgu) lugegu
_V_ main imper pres imps negPõhiverb imperatiiv preesens impersonaal negatiivVerb main imper present passive negativeVmmp---py1(ärgu) loetagu
_V_ main cond pres ps1 sg ps afPõhiverb konditsionaal preesens 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb main condit present first singular active afirmativeVmcp1s-an127loeksin
_V_ main cond pres ps2 sg ps afPõhiverb konditsionaal preesens 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb main condit present second singular active afirmativeVmcp2s-an23loeksid
_V_ main cond pres ps1 sg ps afPõhiverb konditsionaal preesens 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb main condit present first singular active afirmativeVmcp1s-an127loeks
_V_ main cond pres ps2 sg ps afPõhiverb konditsionaal preesens 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb main condit present second singular active afirmativeVmcp2s-an23loeks
_V_ main cond pres ps3 sg ps afPõhiverb konditsionaal preesens 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb main condit present third singular active afirmativeVmcp3s-an798loeks
_V_ main cond pres ps1 pl ps afPõhiverb konditsionaal preesens 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main condit present first plural active afirmativeVmcp1p-an32loeks
_V_ main cond pres ps2 pl ps afPõhiverb konditsionaal preesens 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main condit present second plural active afirmativeVmcp2p-an19loeks
_V_ main cond pres ps3 pl ps afPõhiverb konditsionaal preesens 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main condit present third plural active afirmativeVmcp3p-an151loeks
_V_ main cond pres ps1 pl ps afPõhiverb konditsionaal preesens 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main condit present first plural active afirmativeVmcp1p-an32loeksime
_V_ main cond pres ps2 pl ps afPõhiverb konditsionaal preesens 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main condit present second plural active afirmativeVmcp2p-an19loeksite
_V_ main cond pres ps3 pl ps afPõhiverb konditsionaal preesens 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main condit present third plural active afirmativeVmcp3p-an151loeksid
_V_ main cond pres ps negPõhiverb konditsionaal preesens personaal negatiivVerb main condit present active negativeVmcp---ay166(ei) loeks
_V_ main cond pres ps negPõhiverb konditsionaal preesens personaal negatiivVerb main condit present active negativeVmcp---ay166poleks
_V_ main cond pres imps afPõhiverb konditsionaal preesens impersonaal afirmatiivVerb main condit present passive afirmativeVmcp---pn44loetaks
_V_ main cond past ps1 sg ps afPõhiverb konditsionaal preteeritum 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb main condit past first singular active afirmativeVmcs1s-an2lugenuksin
_V_ main cond past ps2 sg ps afPõhiverb konditsionaal preteeritum 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb main condit past second singular active afirmativeVmcs2s-an0lugenuksid
_V_ main cond past ps1 sg ps afPõhiverb konditsionaal preteeritum 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb main condit past first singular active afirmativeVmcs1s-an2lugenuks
_V_ main cond past ps2 sg ps afPõhiverb konditsionaal preteeritum 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb main condit past second singular active afirmativeVmcs2s-an0lugenuks
_V_ main cond past ps3 sg ps afPõhiverb konditsionaal preteeritum 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb main condit past third singular active afirmativeVmcs3s-an40lugenuks
_V_ main cond past ps1 pl ps afPõhiverb konditsionaal preteeritum 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main condit past first plural active afirmativeVmcs1p-an3lugenuks
_V_ main cond past ps2 pl ps afPõhiverb konditsionaal preteeritum 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main condit past second plural active afirmativeVmcs2p-an0lugenuks
_V_ main cond past ps3 pl ps afPõhiverb konditsionaal preteeritum 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main condit past third plural active afirmativeVmcs3p-an7lugenuks
_V_ main cond past ps1 pl ps afPõhiverb konditsionaal preteeritum 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main condit past first plural active afirmativeVmcs1p-an3lugenuksime
_V_ main cond past ps2 pl ps afPõhiverb konditsionaal preteeritum 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main condit past second plural active afirmativeVmcs2p-an0lugenuksite
_V_ main cond past ps3 pl ps afPõhiverb konditsionaal preteeritum 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb main condit past third plural active afirmativeVmcs3p-an7lugenuksid
_V_ main cond past ps negPõhiverb konditsionaal preteeritum personaal negatiivVerb main condit past active negativeVmcs---ay1(ei) lugenuks
_V_ main cond past ps negPõhiverb konditsionaal preteeritum personaal negatiivVerb main condit past active negativeVmcs---ay1polnuks
_V_ main cond past imps afPõhiverb konditsionaal preteeritum impersonaal afirmatiivVerb main condit past passive afirmativeVmcs---pn0loetuks
_V_ main cond pres imps negPõhiverb konditsionaal preesens impersonaal negatiivVerb main condit present passive negativeVmcp---py8(ei) loetaks
_V_ main cond past imps negPõhiverb konditsionaal preteeritum impersonaal negatiivVerb main condit past passive negativeVmcs---py0(ei) loetuks
_V_ main infPõhiverb infinitiivVerb main infinitVmn10355lugeda
_V_ main partic pres psPõhiverb partitsiip preesens personaalVerb main partic present activeVmpp---a8lugev
_V_ main partic pres impsPõhiverb partitsiip preesens impersonaalVerb main partic present passiveVmpp---p5loetav
_V_ main partic past psPõhiverb partitsiip preteeritum personaalVerb main partic past activeVmps---a4934lugenud
_V_ main partic past impsPõhiverb partitsiip preteeritum impersonaalVerb main partic past passiveVmps---p2791loetud
_V_ main indic impf ps negPõhiverb indikatiiv imperfekt personaal negatiivVerb main indic imperfect active negativeVmii---ay2009(ei) lugenud
_V_ main indic impf imps negPõhiverb indikatiiv imperfekt impersonaal negatiivVerb main indic imperfect passive negativeVmii---py146(ei) loetud
_V_ main gerPõhiverb gerundiivVerb main gerundVmg1804lugedes
_V_ main sup ps illPõhiverb supiin personaal illatiivVerb main supine active illativeVmu----a---x3623lugema
_V_ main sup ps inPõhiverb supiin personaal inessiivVerb main supine active inessiveVmu----a---2488lugemas
_V_ main sup ps elPõhiverb supiin personaal elatiivVerb main supine active elativeVmu----a---e93lugemast
_V_ main sup ps trPõhiverb supiin personaal translatiivVerb main supine active translativeVmu----a---435lugemaks
_V_ main sup ps abesPõhiverb supiin personaal abessiivVerb main supine active abessiveVmu----a---5443lugemata
_V_ main sup impsPõhiverb supiin impersonaalVerb main supine passiveVmu----p8loetama
_V_ main quot pres ps afPõhiverb kvotatiiv preesens personaal afirmatiivVerb main quotat present active afirmativeVmqp---an261lugevat
_V_ main quot pres ps negPõhiverb kvotatiiv preesens personaal negatiivVerb main quotat present active negativeVmqp---ay20polevat
_V_ main quot pres imps afPõhiverb kvotatiiv preesens impersonaal afirmatiivVerb main quotat present passive afirmativeVmqp---pn13loetavat
_V_ main quot past ps afPõhiverb kvotatiiv preteeritum personaal afirmatiivVerb main quotat past active afirmativeVmqs---an0lugenuvat
_V_ main quot past imps afPõhiverb kvotatiiv preteeritum impersonaal afirmatiivVerb main quotat past passive afirmativeVmqs---pn0loetuvat
_V_ main quot pres ps negPõhiverb kvotatiiv preesens personaal negatiivVerb main quotat present active negativeVmqp---ay20(ei) lugevat
_V_ main quot pres imps negPõhiverb kvotatiiv preesens impersonaal negatiivVerb main quotat present passive negativeVmqp---py2(ei) loetavat
_V_ main quot past ps negPõhiverb kvotatiiv preteeritum personaal negatiivVerb main quotat past active negativeVmqs---ay0(ei) lugenuvat
_V_ main quot past imps negPõhiverb kvotatiiv preteeritum impersonaal negatiivVerb main quotat past passive negativeVmqs---py0(ei) loetuvat
_V_ aux indic pres ps1 sg ps afAbiverb indikatiiv preesens 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux indic present first singular active afirmativeVaip1s-an149olen
_V_ aux indic pres ps2 sg ps afAbiverb indikatiiv preesens 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux indic present second singular active afirmativeVaip2s-an44oled
_V_ aux indic pres ps3 sg ps afAbiverb indikatiiv preesens 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux indic present third singular active afirmativeVaip3s-an2567on
_V_ aux indic pres ps1 pl ps afAbiverb indikatiiv preesens 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux indic present first plural active afirmativeVaip1p-an66oleme
_V_ aux indic pres ps2 pl ps afAbiverb indikatiiv preesens 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux indic present second plural active afirmativeVaip2p-an52olete
_V_ aux indic pres ps3 pl ps afAbiverb indikatiiv preesens 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux indic present third plural active afirmativeVaip3p-an568on
_V_ aux indic pres ps negAbiverb indikatiiv preesens personaal negatiivVerb aux indic present active negativeVaip---ay541pole
_V_ aux indic pres imps afAbiverb indikatiiv preesens impersonaal afirmatiivVerb aux indic present passive afirmativeVaip---pn3ollakse
_V_ aux indic pres imps negAbiverb indikatiiv preesens impersonaal negatiivVerb aux indic present passive negativeVaip---py0(ei)+olda
_V_ aux indic impf ps1 sg ps afAbiverb indikatiiv imperfekt 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux indic imperfect first singular active afirmativeVaii1s-an76olin
_V_ aux indic impf ps2 sg ps afAbiverb indikatiiv imperfekt 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux indic imperfect second singular active afirmativeVaii2s-an5olid
_V_ aux indic impf ps3 sg ps afAbiverb indikatiiv imperfekt 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux indic imperfect third singular active afirmativeVaii3s-an1541oli
_V_ aux indic impf ps1 pl ps afAbiverb indikatiiv imperfekt 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux indic imperfect first plural active afirmativeVaii1p-an19olime
_V_ aux indic impf ps2 pl ps afAbiverb indikatiiv imperfekt 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux indic imperfect second plural active afirmativeVaii2p-an1olite
_V_ aux indic impf ps3 pl ps afAbiverb indikatiiv imperfekt 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux indic imperfect third plural active afirmativeVaii3p-an294olid
_V_ aux indic impf ps negAbiverb indikatiiv imperfekt personaal negatiivVerb aux indic imperfect active negativeVaii---ay220polnud
_V_ aux indic impf imps afAbiverb indikatiiv imperfekt impersonaal afirmatiivVerb aux indic imperfect passive afirmativeVaii---pn8oldi
_V_ aux imper pres ps2 sg ps afAbiverb imperatiiv preesens 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux imper present second singular active afirmativeVamp2s-an3ole
_V_ aux imper pres ps2 sg ps negAbiverb imperatiiv preesens 2. pööre singular personaal negatiivVerb aux imper present second singular active negativeVamp2s-ay62(ära) ole
_V_ aux indic pres ps negAbiverb indikatiiv preesens personaal negatiivVerb aux indic present active negativeVaip---ay541(ei) ole
_V_ aux imper pres ps3 sg ps afAbiverb imperatiiv preesens 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux imper present third singular active afirmativeVamp3s-an10olgu
_V_ aux imper pres ps1 pl ps afAbiverb imperatiiv preesens 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux imper present first plural active afirmativeVamp1p-an0olgem
_V_ aux imper pres ps2 pl ps afAbiverb imperatiiv preesens 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux imper present second plural active afirmativeVamp2p-an0olge
_V_ aux imper pres ps3 pl ps afAbiverb imperatiiv preesens 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux imper present third plural active afirmativeVamp3p-an1olgu
_V_ aux imper pres imps afAbiverb imperatiiv preesens impersonaal afirmatiivVerb aux imper present passive afirmativeVamp---pn0oldagu
_V_ aux imper pres ps3 sg ps negAbiverb imperatiiv preesens 3. pööre singular personaal negatiivVerb aux imper present third singular active negativeVamp3s-ay0(ärgu) olgu
_V_ aux imper pres ps1 pl ps negAbiverb imperatiiv preesens 1. pööre pluural personaal negatiivVerb aux imper present first plural active negativeVamp1p-ay5(ärgem) olgem
_V_ aux imper pres ps2 pl ps negAbiverb imperatiiv preesens 2. pööre pluural personaal negatiivVerb aux imper present second plural active negativeVamp2p-ay23(ärge) olge
_V_ aux imper pres ps3 pl ps negAbiverb imperatiiv preesens 3. pööre pluural personaal negatiivVerb aux imper present third plural active negativeVamp3p-ay2(ärgu) olgu
_V_ aux imper pres imps negAbiverb imperatiiv preesens impersonaal negatiivVerb aux imper present passive negativeVamp---py2(ärgu) oldagu
_V_ aux imper pres imps negAbiverb imperatiiv preesens impersonaal negatiivVerb aux imper present passive negativeVamp---py2ärgu
_V_ aux imper pres ps2 sg ps negAbiverb imperatiiv preesens 2. pööre singular personaal negatiivVerb aux imper present second singular active negativeVamp2s-ay62ära
_V_ aux imper pres ps3 sg ps negAbiverb imperatiiv preesens 3. pööre singular personaal negatiivVerb aux imper present third singular active negativeVamp3s-ay0ärgu
_V_ aux imper pres ps1 pl ps negAbiverb imperatiiv preesens 1. pööre pluural personaal negatiivVerb aux imper present first plural active negativeVamp1p-ay5ärgem
_V_ aux imper pres ps2 pl ps negAbiverb imperatiiv preesens 2. pööre pluural personaal negatiivVerb aux imper present second plural active negativeVamp2p-ay23ärge
_V_ aux imper pres ps3 pl ps negAbiverb imperatiiv preesens 3. pööre pluural personaal negatiivVerb aux imper present third plural active negativeVamp3p-ay2ärgu
_V_ aux cond pres ps1 sg ps afAbiverb konditsionaal preesens 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux condit present first singular active afirmativeVacp1s-an58oleksin
_V_ aux cond pres ps2 sg ps afAbiverb konditsionaal preesens 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux condit present second singular active afirmativeVacp2s-an16oleksid
_V_ aux cond pres ps1 sg ps afAbiverb konditsionaal preesens 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux condit present first singular active afirmativeVacp1s-an58oleks
_V_ aux cond pres ps2 sg ps afAbiverb konditsionaal preesens 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux condit present second singular active afirmativeVacp2s-an16oleks
_V_ aux cond pres ps3 sg ps afAbiverb konditsionaal preesens 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux condit present third singular active afirmativeVacp3s-an392oleks
_V_ aux cond pres ps1 pl ps afAbiverb konditsionaal preesens 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux condit present first plural active afirmativeVacp1p-an12oleks
_V_ aux cond pres ps2 pl ps afAbiverb konditsionaal preesens 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux condit present second plural active afirmativeVacp2p-an5oleks
_V_ aux cond pres ps3 pl ps afAbiverb konditsionaal preesens 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux condit present third plural active afirmativeVacp3p-an60oleks
_V_ aux cond pres ps1 pl ps afAbiverb konditsionaal preesens 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux condit present first plural active afirmativeVacp1p-an12oleksime
_V_ aux cond pres ps2 pl ps afAbiverb konditsionaal preesens 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux condit present second plural active afirmativeVacp2p-an5oleksite
_V_ aux cond pres ps3 pl ps afAbiverb konditsionaal preesens 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux condit present third plural active afirmativeVacp3p-an60oleksid
_V_ aux cond pres ps negAbiverb konditsionaal preesens personaal negatiivVerb aux condit present active negativeVacp---ay120(ei) oleks
_V_ aux cond pres ps negAbiverb konditsionaal preesens personaal negatiivVerb aux condit present active negativeVacp---ay120poleks
_V_ aux cond pres imps afAbiverb konditsionaal preesens impersonaal afirmatiivVerb aux condit present passive afirmativeVacp---pn0oldaks
_V_ aux cond past ps1 sg ps afAbiverb konditsionaal preteeritum 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux condit past first singular active afirmativeVacs1s-an0olnuksin
_V_ aux cond past ps2 sg ps afAbiverb konditsionaal preteeritum 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux condit past second singular active afirmativeVacs2s-an0olnuksid
_V_ aux cond past ps1 sg ps afAbiverb konditsionaal preteeritum 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux condit past first singular active afirmativeVacs1s-an0olnuks
_V_ aux cond past ps2 sg ps afAbiverb konditsionaal preteeritum 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux condit past second singular active afirmativeVacs2s-an0olnuks
_V_ aux cond past ps3 sg ps afAbiverb konditsionaal preteeritum 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb aux condit past third singular active afirmativeVacs3s-an1olnuks
_V_ aux cond past ps1 pl ps afAbiverb konditsionaal preteeritum 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux condit past first plural active afirmativeVacs1p-an0olnuks
_V_ aux cond past ps2 pl ps afAbiverb konditsionaal preteeritum 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux condit past second plural active afirmativeVacs2p-an0olnuks
_V_ aux cond past ps3 pl ps afAbiverb konditsionaal preteeritum 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux condit past third plural active afirmativeVacs3p-an0olnuks
_V_ aux cond past ps1 pl ps afAbiverb konditsionaal preteeritum 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux condit past first plural active afirmativeVacs1p-an0olnuksime
_V_ aux cond past ps2 pl ps afAbiverb konditsionaal preteeritum 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux condit past second plural active afirmativeVacs2p-an0olnuksite
_V_ aux cond past ps3 pl ps afAbiverb konditsionaal preteeritum 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb aux condit past third plural active afirmativeVacs3p-an0olnuksid
_V_ aux cond past ps negAbiverb konditsionaal preteeritum personaal negatiivVerb aux condit past active negativeVacs---ay0(ei) olnuks
_V_ aux cond past ps negAbiverb konditsionaal preteeritum personaal negatiivVerb aux condit past active negativeVacs---ay0polnuks
_V_ aux cond past imps afAbiverb konditsionaal preteeritum impersonaal afirmatiivVerb aux condit past passive afirmativeVacs---pn0olduks
_V_ aux cond pres imps negAbiverb konditsionaal preesens impersonaal negatiivVerb aux condit present passive negativeVacp---py0(ei) oldaks
_V_ aux cond past imps negAbiverb konditsionaal preteeritum impersonaal negatiivVerb aux condit past passive negativeVacs---py0(ei) olduks
_V_ aux infAbiverb infinitiivVerb aux infinitVan34olla
_V_ aux partic pres psAbiverb partitsiip preesens personaalVerb aux partic present activeVapp---a0olev
_V_ aux partic pres impsAbiverb partitsiip preesens impersonaalVerb aux partic present passiveVapp---p0oldav
_V_ aux partic past psAbiverb partitsiip preteeritum personaalVerb aux partic past activeVaps---a10olnud
_V_ aux partic past impsAbiverb partitsiip preteeritum impersonaalVerb aux partic past passiveVaps---p0oldud
_V_ aux indic impf ps negAbiverb indikatiiv imperfekt personaal negatiivVerb aux indic imperfect active negativeVaii---ay220(ei) olnud
_V_ aux indic impf imps negAbiverb indikatiiv imperfekt impersonaal negatiivVerb aux indic imperfect passive negativeVaii---py1(ei) oldud
_V_ aux gerAbiverb gerundiivVerb aux gerundVag9olles
_V_ aux sup ps illAbiverb supiin personaal illatiivVerb aux supine active illativeVau----a---x51olema
_V_ aux sup ps inAbiverb supiin personaal inessiivVerb aux supine active inessiveVau----a---20olemas
_V_ aux sup ps elAbiverb supiin personaal elatiivVerb aux supine active elativeVau----a---e0olemast
_V_ aux sup ps trAbiverb supiin personaal translatiivVerb aux supine active translativeVau----a---40olemaks
_V_ aux sup ps abesAbiverb supiin personaal abessiivVerb aux supine active abessiveVau----a---50olemata
_V_ aux sup impsAbiverb supiin impersonaalVerb aux supine passiveVau----p0oldama
_V_ aux quot pres ps afAbiverb kvotatiiv preesens personaal afirmatiivVerb aux quotat present active afirmativeVaqp---an50olevat
_V_ aux quot pres ps negAbiverb kvotatiiv preesens personaal negatiivVerb aux quotat present active negativeVaqp---ay6polevat
_V_ aux quot pres imps afAbiverb kvotatiiv preesens impersonaal afirmatiivVerb aux quotat present passive afirmativeVaqp---pn0oldavat
_V_ aux quot past ps afAbiverb kvotatiiv preteeritum personaal afirmatiivVerb aux quotat past active afirmativeVaqs---an0olnuvat
_V_ aux quot past imps afAbiverb kvotatiiv preteeritum impersonaal afirmatiivVerb aux quotat past passive afirmativeVaqs---pn0olduvat
_V_ aux quot pres ps negAbiverb kvotatiiv preesens personaal negatiivVerb aux quotat present active negativeVaqp---ay6(ei) olevat
_V_ aux quot pres imps negAbiverb kvotatiiv preesens impersonaal negatiivVerb aux quotat present passive negativeVaqp---py0(ei) oldavat
_V_ aux quot past ps negAbiverb kvotatiiv preteeritum personaal negatiivVerb aux quotat past active negativeVaqs---ay0(ei) olnuvat
_V_ aux quot past imps negAbiverb kvotatiiv preteeritum impersonaal negatiivVerb aux quotat past passive negativeVaqs---py0(ei) olduvat
_V_ aux negAbiverb negatiivVerb aux negativeVa------y5997ei
_V_ mod indic pres ps1 sg ps afModaalverb indikatiiv preesens 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal indic present first singular active afirmativeVoip1s-an78saan
_V_ mod indic pres ps2 sg ps afModaalverb indikatiiv preesens 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal indic present second singular active afirmativeVoip2s-an48saad
_V_ mod indic pres ps3 sg ps afModaalverb indikatiiv preesens 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal indic present third singular active afirmativeVoip3s-an1943saab
_V_ mod indic pres ps1 pl ps afModaalverb indikatiiv preesens 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal indic present first plural active afirmativeVoip1p-an102saame
_V_ mod indic pres ps2 pl ps afModaalverb indikatiiv preesens 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal indic present second plural active afirmativeVoip2p-an31saate
_V_ mod indic pres ps3 pl ps afModaalverb indikatiiv preesens 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal indic present third plural active afirmativeVoip3p-an294saavad
_V_ mod indic pres imps afModaalverb indikatiiv preesens impersonaal afirmatiivVerb modal indic present passive afirmativeVoip---pn28saadakse
_V_ mod indic pres imps negModaalverb indikatiiv preesens impersonaal negatiivVerb modal indic present passive negativeVoip---py0(ei)+saada
_V_ mod indic impf ps1 sg ps afModaalverb indikatiiv imperfekt 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal indic imperfect first singular active afirmativeVoii1s-an44sain
_V_ mod indic impf ps2 sg ps afModaalverb indikatiiv imperfekt 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal indic imperfect second singular active afirmativeVoii2s-an6said
_V_ mod indic impf ps3 sg ps afModaalverb indikatiiv imperfekt 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal indic imperfect third singular active afirmativeVoii3s-an637sai
_V_ mod indic impf ps1 pl ps afModaalverb indikatiiv imperfekt 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal indic imperfect first plural active afirmativeVoii1p-an6saime
_V_ mod indic impf ps2 pl ps afModaalverb indikatiiv imperfekt 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal indic imperfect second plural active afirmativeVoii2p-an5saite
_V_ mod indic impf ps3 pl ps afModaalverb indikatiiv imperfekt 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal indic imperfect third plural active afirmativeVoii3p-an125said
_V_ mod indic impf imps afModaalverb indikatiiv imperfekt impersonaal afirmatiivVerb modal indic imperfect passive afirmativeVoii---pn12saadi
_V_ mod imper pres ps2 sg ps afModaalverb imperatiiv preesens 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal imper present second singular active afirmativeVomp2s-an1saa
_V_ mod imper pres ps2 sg ps negModaalverb imperatiiv preesens 2. pööre singular personaal negatiivVerb modal imper present second singular active negativeVomp2s-ay3(ära) saa
_V_ mod indic pres ps negModaalverb indikatiiv preesens personaal negatiivVerb modal indic present active negativeVoip---ay528(ei) saa
_V_ mod imper pres ps3 sg ps afModaalverb imperatiiv preesens 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal imper present third singular active afirmativeVomp3s-an0saagu
_V_ mod imper pres ps1 pl ps afModaalverb imperatiiv preesens 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal imper present first plural active afirmativeVomp1p-an0saagem
_V_ mod imper pres ps2 pl ps afModaalverb imperatiiv preesens 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal imper present second plural active afirmativeVomp2p-an0saage
_V_ mod imper pres ps3 pl ps afModaalverb imperatiiv preesens 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal imper present third plural active afirmativeVomp3p-an0saagu
_V_ mod imper pres imps afModaalverb imperatiiv preesens impersonaal afirmatiivVerb modal imper present passive afirmativeVomp---pn0saadagu
_V_ mod imper pres ps3 sg ps negModaalverb imperatiiv preesens 3. pööre singular personaal negatiivVerb modal imper present third singular active negativeVomp3s-ay0(ärgu) saagu
_V_ mod imper pres ps1 pl ps negModaalverb imperatiiv preesens 1. pööre pluural personaal negatiivVerb modal imper present first plural active negativeVomp1p-ay0(ärgem) saagem
_V_ mod imper pres ps2 pl ps negModaalverb imperatiiv preesens 2. pööre pluural personaal negatiivVerb modal imper present second plural active negativeVomp2p-ay0(ärge) saage
_V_ mod imper pres ps3 pl ps negModaalverb imperatiiv preesens 3. pööre pluural personaal negatiivVerb modal imper present third plural active negativeVomp3p-ay0(ärgu) saagu
_V_ mod imper pres imps negModaalverb imperatiiv preesens impersonaal negatiivVerb modal imper present passive negativeVomp---py0(ärgu) saadagu
_V_ mod cond pres ps1 sg ps afModaalverb konditsionaal preesens 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal condit present first singular active afirmativeVocp1s-an34saaksin
_V_ mod cond pres ps2 sg ps afModaalverb konditsionaal preesens 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal condit present second singular active afirmativeVocp2s-an13saaksid
_V_ mod cond pres ps1 sg ps afModaalverb konditsionaal preesens 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal condit present first singular active afirmativeVocp1s-an34saaks
_V_ mod cond pres ps2 sg ps afModaalverb konditsionaal preesens 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal condit present second singular active afirmativeVocp2s-an13saaks
_V_ mod cond pres ps3 sg ps afModaalverb konditsionaal preesens 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal condit present third singular active afirmativeVocp3s-an358saaks
_V_ mod cond pres ps1 pl ps afModaalverb konditsionaal preesens 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal condit present first plural active afirmativeVocp1p-an12saaks
_V_ mod cond pres ps2 pl ps afModaalverb konditsionaal preesens 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal condit present second plural active afirmativeVocp2p-an5saaks
_V_ mod cond pres ps3 pl ps afModaalverb konditsionaal preesens 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal condit present third plural active afirmativeVocp3p-an68saaks
_V_ mod cond pres ps1 pl ps afModaalverb konditsionaal preesens 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal condit present first plural active afirmativeVocp1p-an12saaksime
_V_ mod cond pres ps2 pl ps afModaalverb konditsionaal preesens 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal condit present second plural active afirmativeVocp2p-an5saaksite
_V_ mod cond pres ps3 pl ps afModaalverb konditsionaal preesens 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal condit present third plural active afirmativeVocp3p-an68saaksid
_V_ mod cond pres ps negModaalverb konditsionaal preesens personaal negatiivVerb modal condit present active negativeVocp---ay48(ei) saaks
_V_ mod cond pres imps afModaalverb konditsionaal preesens impersonaal afirmatiivVerb modal condit present passive afirmativeVocp---pn2saadaks
_V_ mod cond past ps1 sg ps afModaalverb konditsionaal preteeritum 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal condit past first singular active afirmativeVocs1s-an1saanuksin
_V_ mod cond past ps2 sg ps afModaalverb konditsionaal preteeritum 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal condit past second singular active afirmativeVocs2s-an0saanuksid
_V_ mod cond past ps1 sg ps afModaalverb konditsionaal preteeritum 1. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal condit past first singular active afirmativeVocs1s-an1saanuks
_V_ mod cond past ps2 sg ps afModaalverb konditsionaal preteeritum 2. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal condit past second singular active afirmativeVocs2s-an0saanuks
_V_ mod cond past ps3 sg ps afModaalverb konditsionaal preteeritum 3. pööre singular personaal afirmatiivVerb modal condit past third singular active afirmativeVocs3s-an16saanuks
_V_ mod cond past ps1 pl ps afModaalverb konditsionaal preteeritum 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal condit past first plural active afirmativeVocs1p-an3saanuks
_V_ mod cond past ps2 pl ps afModaalverb konditsionaal preteeritum 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal condit past second plural active afirmativeVocs2p-an0saanuks
_V_ mod cond past ps3 pl ps afModaalverb konditsionaal preteeritum 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal condit past third plural active afirmativeVocs3p-an3saanuks
_V_ mod cond past ps1 pl ps afModaalverb konditsionaal preteeritum 1. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal condit past first plural active afirmativeVocs1p-an3saanuksime
_V_ mod cond past ps2 pl ps afModaalverb konditsionaal preteeritum 2. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal condit past second plural active afirmativeVocs2p-an0saanuksite
_V_ mod cond past ps3 pl ps afModaalverb konditsionaal preteeritum 3. pööre pluural personaal afirmatiivVerb modal condit past third plural active afirmativeVocs3p-an3saanuksid
_V_ mod cond past ps negModaalverb konditsionaal preteeritum personaal negatiivVerb modal condit past active negativeVocs---ay0(ei) saanuks
_V_ mod cond past imps afModaalverb konditsionaal preteeritum impersonaal afirmatiivVerb modal condit past passive afirmativeVocs---pn0saaduks
_V_ mod cond pres imps negModaalverb konditsionaal preesens impersonaal negatiivVerb modal condit present passive negativeVocp---py0(ei) saadaks
_V_ mod cond past imps negModaalverb konditsionaal preteeritum impersonaal negatiivVerb modal condit past passive negativeVocs---py0(ei) saaduks
_V_ mod infModaalverb infinitiivVerb modal infinitVon19saada
_V_ mod partic pres psModaalverb partitsiip preesens personaalVerb modal partic present activeVopp---a0saav
_V_ mod partic pres impsModaalverb partitsiip preesens impersonaalVerb modal partic present passiveVopp---p0saadav
_V_ mod partic past psModaalverb partitsiip preteeritum personaalVerb modal partic past activeVops---a128saanud
_V_ mod partic past impsModaalverb partitsiip preteeritum impersonaalVerb modal partic past passiveVops---p1saadud
_V_ mod indic impf ps negModaalverb indikatiiv imperfekt personaal negatiivVerb modal indic imperfect active negativeVoii---ay151(ei) saanud
_V_ mod indic impf imps negModaalverb indikatiiv imperfekt impersonaal negatiivVerb modal indic imperfect passive negativeVoii---py1(ei) saadud
_V_ mod gerModaalverb gerundiivVerb modal gerundVog1saades
_V_ mod sup ps illModaalverb supiin personaal illatiivVerb modal supine active illativeVou----a---x6saama
_V_ mod sup ps inModaalverb supiin personaal inessiivVerb modal supine active inessiveVou----a---20saamas
_V_ mod sup ps elModaalverb supiin personaal elatiivVerb modal supine active elativeVou----a---e0saamast
_V_ mod sup ps trModaalverb supiin personaal translatiivVerb modal supine active translativeVou----a---40saamaks
_V_ mod sup ps abesModaalverb supiin personaal abessiivVerb modal supine active abessiveVou----a---51saamata
_V_ mod sup impsModaalverb supiin impersonaalVerb modal supine passiveVou----p0saadama
_V_ mod quot pres ps afModaalverb kvotatiiv preesens personaal afirmatiivVerb modal quotat present active afirmativeVoqp---an8saavat
_V_ mod quot pres imps afModaalverb kvotatiiv preesens impersonaal afirmatiivVerb modal quotat present passive afirmativeVoqp---pn0saadavat
_V_ mod quot past ps afModaalverb kvotatiiv preteeritum personaal afirmatiivVerb modal quotat past active afirmativeVoqs---an0saanuvat
_V_ mod quot past imps afModaalverb kvotatiiv preteeritum impersonaal afirmatiivVerb modal quotat past passive afirmativeVoqs---pn0saaduvat
_V_ mod quot pres ps negModaalverb kvotatiiv preesens personaal negatiivVerb modal quotat present active negativeVoqp---ay2(ei) saavat
_V_ mod quot pres imps negModaalverb kvotatiiv preesens impersonaal negatiivVerb modal quotat present passive negativeVoqp---py0(ei) saadavat
_V_ mod quot past ps negModaalverb kvotatiiv preteeritum personaal negatiivVerb modal quotat past active negativeVoqs---ay0(ei) saanuvat
_V_ mod quot past imps negModaalverb kvotatiiv preteeritum impersonaal negatiivVerb modal quotat past passive negativeVoqs---py0(ei) saaduvat
_A_ posAdjektiiv positiivAdjective positiveA-p7519salkus
_A_ pos ?Adjektiiv positiivAdjective positiveA-p17leiutamis-
_A_ pos sg nomAdjektiiv positiiv singular nominatiivAdjective positive singular nominativeA-p-sn10139oluline
_A_ pos sg genAdjektiiv positiiv singular genitiivAdjective positive singular genitiveA-p-sg7534olulise
_A_ pos sg partAdjektiiv positiiv singular partitiivAdjective positive singular partitiveA-p-s12905olulist
_A_ pos sg illAdjektiiv positiiv singular illatiivAdjective positive singular illativeA-p-sx166olulisesse
_A_ pos sg inAdjektiiv positiiv singular inessiivAdjective positive singular inessiveA-p-s21062olulises
_A_ pos sg elAdjektiiv positiiv singular elatiivAdjective positive singular elativeA-p-se756olulisest
_A_ pos sg allAdjektiiv positiiv singular allatiivAdjective positive singular allativeA-p-st722olulisele
_A_ pos sg adAdjektiiv positiiv singular adessiivAdjective positive singular adessiveA-p-s31057olulisel
_A_ pos sg ablAdjektiiv positiiv singular ablatiivAdjective positive singular ablativeA-p-sb85oluliselt
_A_ pos sg trAdjektiiv positiiv singular translatiivAdjective positive singular translativeA-p-s42032oluliseks
_A_ pos sg termAdjektiiv positiiv singular terminatiivAdjective positive singular terminativeA-p-s97oluliseni
_A_ pos sg esAdjektiiv positiiv singular essiivAdjective positive singular essiveA-p-sw140olulisena
_A_ pos sg abesAdjektiiv positiiv singular abessiivAdjective positive singular abessiveA-p-s50oluliseta
_A_ pos sg komAdjektiiv positiiv singular komitatiivAdjective positive singular komitativeA-p-sk35olulisega
_A_ pos sg aditAdjektiiv positiiv singular aditiivAdjective positive singular aditiveA-p-s7109olulisse
_A_ pos pl nomAdjektiiv positiiv pluural nominatiivAdjective positive plural nominativeA-p-pn3068olulised
_A_ pos pl genAdjektiiv positiiv pluural genitiivAdjective positive plural genitiveA-p-pg2056oluliste
_A_ pos pl partAdjektiiv positiiv pluural partitiivAdjective positive plural partitiveA-p-p11546olulisi
_A_ pos pl illAdjektiiv positiiv pluural illatiivAdjective positive plural illativeA-p-px42olulistesse, olulisisse
_A_ pos pl inAdjektiiv positiiv pluural inessiivAdjective positive plural inessiveA-p-p2212olulistes, olulisis
_A_ pos pl elAdjektiiv positiiv pluural elatiivAdjective positive plural elativeA-p-pe305olulistest, olulisist
_A_ pos pl allAdjektiiv positiiv pluural allatiivAdjective positive plural allativeA-p-pt236olulistele, olulisile
_A_ pos pl adAdjektiiv positiiv pluural adessiivAdjective positive plural adessiveA-p-p3261olulistel, olulisil
_A_ pos pl ablAdjektiiv positiiv pluural ablatiivAdjective positive plural ablativeA-p-pb33olulistelt, olulisilt
_A_ pos pl trAdjektiiv positiiv pluural translatiivAdjective positive plural translativeA-p-p492olulisteks, olulisiks
_A_ pos pl termAdjektiiv positiiv pluural terminatiivAdjective positive plural terminativeA-p-p91olulisteni, olulisini
_A_ pos pl esAdjektiiv positiiv pluural essiivAdjective positive plural essiveA-p-pw20olulistena, olulisina
_A_ pos pl abesAdjektiiv positiiv pluural abessiivAdjective positive plural abessiveA-p-p50olulisteta, olulisita
_A_ pos pl komAdjektiiv positiiv pluural komitatiivAdjective positive plural komitativeA-p-pk12olulistega, olulisiga
_A_ comp sg nomAdjektiiv komparatiiv singular nominatiivAdjective comparative singular nominativeA-c-sn845olulisem
_A_ comp sg genAdjektiiv komparatiiv singular genitiivAdjective comparative singular genitiveA-c-sg242olulisema
_A_ comp sg partAdjektiiv komparatiiv singular partitiivAdjective comparative singular partitiveA-c-s1186olulisemat
_A_ comp sg illAdjektiiv komparatiiv singular illatiivAdjective comparative singular illativeA-c-sx16olulisemasse
_A_ comp sg inAdjektiiv komparatiiv singular inessiivAdjective comparative singular inessiveA-c-s260olulisemas
_A_ comp sg elAdjektiiv komparatiiv singular elatiivAdjective comparative singular elativeA-c-se48olulisemast
_A_ comp sg allAdjektiiv komparatiiv singular allatiivAdjective comparative singular allativeA-c-st45olulisemale
_A_ comp sg adAdjektiiv komparatiiv singular adessiivAdjective comparative singular adessiveA-c-s346olulisemal
_A_ comp sg ablAdjektiiv komparatiiv singular ablatiivAdjective comparative singular ablativeA-c-sb5olulisemalt
_A_ comp sg trAdjektiiv komparatiiv singular translatiivAdjective comparative singular translativeA-c-s4239olulisemaks
_A_ comp sg termAdjektiiv komparatiiv singular terminatiivAdjective comparative singular terminativeA-c-s90olulisemani
_A_ comp sg esAdjektiiv komparatiiv singular essiivAdjective comparative singular essiveA-c-sw4olulisemana
_A_ comp sg abesAdjektiiv komparatiiv singular abessiivAdjective comparative singular abessiveA-c-s50olulisemata
_A_ comp sg komAdjektiiv komparatiiv singular komitatiivAdjective comparative singular komitativeA-c-sk6olulisemaga
_A_ comp pl nomAdjektiiv komparatiiv pluural nominatiivAdjective comparative plural nominativeA-c-pn253olulisemad
_A_ comp pl genAdjektiiv komparatiiv pluural genitiivAdjective comparative plural genitiveA-c-pg89olulisemate
_A_ comp pl partAdjektiiv komparatiiv pluural partitiivAdjective comparative plural partitiveA-c-p1142olulisemaid
_A_ comp pl illAdjektiiv komparatiiv pluural illatiivAdjective comparative plural illativeA-c-px1olulisematesse olulisemaisse
_A_ comp pl inAdjektiiv komparatiiv pluural inessiivAdjective comparative plural inessiveA-c-p222olulisemates, olulisemais
_A_ comp pl elAdjektiiv komparatiiv pluural elatiivAdjective comparative plural elativeA-c-pe12olulisematest, olulisemaist
_A_ comp pl allAdjektiiv komparatiiv pluural allatiivAdjective comparative plural allativeA-c-pt16olulisematele, olulisemaile
_A_ comp pl adAdjektiiv komparatiiv pluural adessiivAdjective comparative plural adessiveA-c-p322olulisematel, olulisemail
_A_ comp pl ablAdjektiiv komparatiiv pluural ablatiivAdjective comparative plural ablativeA-c-pb1olulisematelt, olulisemailt
_A_ comp pl trAdjektiiv komparatiiv pluural translatiivAdjective comparative plural translativeA-c-p45olulisemateks, olulisemaiks
_A_ comp pl termAdjektiiv komparatiiv pluural terminatiivAdjective comparative plural terminativeA-c-p90olulisemateni, olulisemaini
_A_ comp pl esAdjektiiv komparatiiv pluural essiivAdjective comparative plural essiveA-c-pw0olulisematena, olulisemaina
_A_ comp pl abesAdjektiiv komparatiiv pluural abessiivAdjective comparative plural abessiveA-c-p50olulisemateta, olulisemaita
_A_ comp pl komAdjektiiv komparatiiv pluural komitatiivAdjective comparative plural komitativeA-c-pk1olulisematega, olulisemaiga
_A_ super sg nomAdjektiiv superlatiiv singular nominatiivAdjective superlative singular nominativeA-s-sn153olulisim
_A_ super sg genAdjektiiv superlatiiv singular genitiivAdjective superlative singular genitiveA-s-sg60olulisima
_A_ super sg partAdjektiiv superlatiiv singular partitiivAdjective superlative singular partitiveA-s-s142olulisimat
_A_ super sg illAdjektiiv superlatiiv singular illatiivAdjective superlative singular illativeA-s-sx2olulisimasse
_A_ super sg inAdjektiiv superlatiiv singular inessiivAdjective superlative singular inessiveA-s-s213olulisimas
_A_ super sg elAdjektiiv superlatiiv singular elatiivAdjective superlative singular elativeA-s-se1olulisimast
_A_ super sg allAdjektiiv superlatiiv singular allatiivAdjective superlative singular allativeA-s-st4olulisimale
_A_ super sg adAdjektiiv superlatiiv singular adessiivAdjective superlative singular adessiveA-s-s316olulisimal
_A_ super sg ablAdjektiiv superlatiiv singular ablatiivAdjective superlative singular ablativeA-s-sb0olulisimalt
_A_ super sg trAdjektiiv superlatiiv singular translatiivAdjective superlative singular translativeA-s-s432olulisimaks
_A_ super sg termAdjektiiv superlatiiv singular terminatiivAdjective superlative singular terminativeA-s-s90olulisimani
_A_ super sg esAdjektiiv superlatiiv singular essiivAdjective superlative singular essiveA-s-sw0olulisimana
_A_ super sg abesAdjektiiv superlatiiv singular abessiivAdjective superlative singular abessiveA-s-s50olulisimata
_A_ super sg komAdjektiiv superlatiiv singular komitatiivAdjective superlative singular komitativeA-s-sk1olulisimaga
_A_ super pl nomAdjektiiv superlatiiv pluural nominatiivAdjective superlative plural nominativeA-s-pn27olulisimad
_A_ super pl genAdjektiiv superlatiiv pluural genitiivAdjective superlative plural genitiveA-s-pg11olulisimate
_A_ super pl partAdjektiiv superlatiiv pluural partitiivAdjective superlative plural partitiveA-s-p17olulisimaid
_A_ super pl illAdjektiiv superlatiiv pluural illatiivAdjective superlative plural illativeA-s-px0olulisimatesse olulisimaisse
_A_ super pl inAdjektiiv superlatiiv pluural inessiivAdjective superlative plural inessiveA-s-p25olulisimates, olulisimais
_A_ super pl elAdjektiiv superlatiiv pluural elatiivAdjective superlative plural elativeA-s-pe2olulisimatest, olulisimaist
_A_ super pl allAdjektiiv superlatiiv pluural allatiivAdjective superlative plural allativeA-s-pt1olulisimatele, olulisimaile
_A_ super pl adAdjektiiv superlatiiv pluural adessiivAdjective superlative plural adessiveA-s-p34olulisimatel, olulisimail
_A_ super pl ablAdjektiiv superlatiiv pluural ablatiivAdjective superlative plural ablativeA-s-pb0olulisimatelt, olulisimailt
_A_ super pl trAdjektiiv superlatiiv pluural translatiivAdjective superlative plural translativeA-s-p43olulisimateks, olulisimaiks
_A_ super pl termAdjektiiv superlatiiv pluural terminatiivAdjective superlative plural terminativeA-s-p90olulisimateni, olulisimaini
_A_ super pl esAdjektiiv superlatiiv pluural essiivAdjective superlative plural essiveA-s-pw0olulisimatena, olulisimaina
_A_ super pl abesAdjektiiv superlatiiv pluural abessiivAdjective superlative plural abessiveA-s-p50olulisimateta, olulisimaita
_A_ super pl komAdjektiiv superlatiiv pluural komitatiivAdjective superlative plural komitativeA-s-pk0olulisimatega, olulisimaiga
_G_GenitiivatribuutAdjective positive singular genitiveA-p-sg799saksa
_P_PronoomenPronounP2muist
_P_ sg nomPronoomen singular nominatiivPronoun singular nominativeP---sn15519mingi
_P_ sg genPronoomen singular genitiivPronoun singular genitiveP---sg9119mingi
_P_ sg partPronoomen singular partitiivPronoun singular partitiveP---s15894mingit
_P_ sg illPronoomen singular illatiivPronoun singular illativeP---sx126mingisse
_P_ sg inPronoomen singular inessiivPronoun singular inessiveP---s2867mingis
_P_ sg elPronoomen singular elatiivPronoun singular elativeP---se1149mingist
_P_ sg allPronoomen singular allatiivPronoun singular allativeP---st1822mingile
_P_ sg adPronoomen singular adessiivPronoun singular adessiveP---s32281mingil
_P_ sg ablPronoomen singular ablatiivPronoun singular ablativeP---sb191mingilt
_P_ sg trPronoomen singular translatiivPronoun singular translativeP---s4411mingiks
_P_ sg termPronoomen singular terminatiivPronoun singular terminativeP---s928mingini
_P_ sg esPronoomen singular essiivPronoun singular essiveP---sw28mingina
_P_ sg abesPronoomen singular abessiivPronoun singular abessiveP---s54mingita
_P_ sg komPronoomen singular komitatiivPronoun singular komitativeP---sk594mingiga
_P_ sg aditPronoomen singular aditiivPronoun singular aditiveP---s774mõnda
_P_ pl nomPronoomen pluural nominatiivPronoun plural nominativeP---pn4905mingid
_P_ pl genPronoomen pluural genitiivPronoun plural genitiveP---pg2329mingite
_P_ pl partPronoomen pluural partitiivPronoun plural partitiveP---p11415mingeid
_P_ pl illPronoomen pluural illatiivPronoun plural illativeP---px25mingitesse, mingeisse
_P_ pl inPronoomen pluural inessiivPronoun plural inessiveP---p2202mingites, mingeis
_P_ pl elPronoomen pluural elatiivPronoun plural elativeP---pe442mingitest, mingeist
_P_ pl allPronoomen pluural allatiivPronoun plural allativeP---pt561mingitele, mingeile
_P_ pl adPronoomen pluural adessiivPronoun plural adessiveP---p3643mingitel, mingeil
_P_ pl ablPronoomen pluural ablatiivPronoun plural ablativeP---pb54mingitelt, mingeilt
_P_ pl trPronoomen pluural translatiivPronoun plural translativeP---p417mingiteks, mingeiks
_P_ pl termPronoomen pluural terminatiivPronoun plural terminativeP---p95mingiteni, mingeini
_P_ pl esPronoomen pluural essiivPronoun plural essiveP---pw3mingitena, mingeina
_P_ pl abesPronoomen pluural abessiivPronoun plural abessiveP---p54mingiteta, mingeita
_P_ pl komPronoomen pluural komitatiivPronoun plural komitativeP---pk144mingitega, mingeiga
_D_AdverbAdverbR50961asjatult
_K_ preAdpositsioon prepositsioonAdposition prepositionSp3038enne
_K_ postAdpositsioon postpositsioonAdposition postpositionSt10116kaudu
_J_ crdRinnastav sidesõnaConjunction coordinatingCc25695ja
_J_ subAlistav sidesõnaConjunction subordinatingCs13075et
_N_ card ? digitPõhiarvsõna numberNumeral cardinal digitMc---d159178
_N_ card sg nom lPõhiarvsõna singular nominatiiv sõnaNumeral cardinal singular nominative letterMc-snl2112kaheksa
_N_ card sg gen lPõhiarvsõna singular genitiiv sõnaNumeral cardinal singular genitive letterMc-sgl1361kaheksa
_N_ card sg part lPõhiarvsõna singular partitiiv sõnaNumeral cardinal singular partitive letterMc-s1l304kaheksat
_N_ card sg ill lPõhiarvsõna singular illatiiv sõnaNumeral cardinal singular illative letterMc-sxl3kaheksasse
_N_ card sg in lPõhiarvsõna singular inessiiv sõnaNumeral cardinal singular inessive letterMc-s2l51kaheksas
_N_ card sg el lPõhiarvsõna singular elatiiv sõnaNumeral cardinal singular elative letterMc-sel109kaheksast
_N_ card sg all lPõhiarvsõna singular allatiiv sõnaNumeral cardinal singular allative letterMc-stl62kaheksale
_N_ card sg ad lPõhiarvsõna singular adessiiv sõnaNumeral cardinal singular adessive letterMc-s3l90kaheksal
_N_ card sg abl lPõhiarvsõna singular ablatiiv sõnaNumeral cardinal singular ablative letterMc-sbl19kaheksalt
_N_ card sg tr lPõhiarvsõna singular translatiiv sõnaNumeral cardinal singular translative letterMc-s4l81kaheksaks
_N_ card sg term lPõhiarvsõna singular terminatiiv sõnaNumeral cardinal singular terminative letterMc-s9l16kaheksani
_N_ card sg es lPõhiarvsõna singular essiiv sõnaNumeral cardinal singular essive letterMc-swl2kaheksana
_N_ card sg abes lPõhiarvsõna singular abessiiv sõnaNumeral cardinal singular abessive letterMc-s5l1kaheksata
_N_ card sg kom lPõhiarvsõna singular komitatiiv sõnaNumeral cardinal singular komitative letterMc-skl25kaheksaga
_N_ card sg adit lPõhiarvsõna singular aditiiv sõnaNumeral cardinal singular aditive letterMc-s7l19viide
_N_ card pl nom lPõhiarvsõna pluural nominatiiv sõnaNumeral cardinal plural nominative letterMc-pnl43kaheksad
_N_ card pl gen lPõhiarvsõna pluural genitiiv sõnaNumeral cardinal plural genitive letterMc-pgl31kaheksate
_N_ card pl part lPõhiarvsõna pluural partitiiv sõnaNumeral cardinal plural partitive letterMc-p1l75kaheksaid
_N_ card pl ill lPõhiarvsõna pluural illatiiv sõnaNumeral cardinal plural illative letterMc-pxl3kaheksatesse, kaheksaisse
_N_ card pl in lPõhiarvsõna pluural inessiiv sõnaNumeral cardinal plural inessive letterMc-p2l2kaheksates, kaheksais
_N_ card pl el lPõhiarvsõna pluural elatiiv sõnaNumeral cardinal plural elative letterMc-pel6kaheksatest, kaheksaist
_N_ card pl all lPõhiarvsõna pluural allatiiv sõnaNumeral cardinal plural allative letterMc-ptl4kaheksatele, kaheksaile
_N_ card pl ad lPõhiarvsõna pluural adessiiv sõnaNumeral cardinal plural adessive letterMc-p3l7kaheksatel, kaheksail
_N_ card pl abl lPõhiarvsõna pluural ablatiiv sõnaNumeral cardinal plural ablative letterMc-pbl0kaheksatelt, kaheksailt
_N_ card pl tr lPõhiarvsõna pluural translatiiv sõnaNumeral cardinal plural translative letterMc-p4l0kaheksateks, kaheksaiks
_N_ card pl term lPõhiarvsõna pluural terminatiiv sõnaNumeral cardinal plural terminative letterMc-p9l0kaheksateni, kaheksaini
_N_ card pl es lPõhiarvsõna pluural essiiv sõnaNumeral cardinal plural essive letterMc-pwl0kaheksatena, kaheksaina
_N_ card pl abes lPõhiarvsõna pluural abessiiv sõnaNumeral cardinal plural abessive letterMc-p5l0kaheksateta, kaheksaita
_N_ card pl kom lPõhiarvsõna pluural komitatiiv sõnaNumeral cardinal plural komitative letterMc-pkl3kaheksatega, kaheksaiga
_N_ ord ? digitJärgarvsõna numberNumeral ordinal digitMo---d37138.
_N_ ord ? romanJärgarvsõna rooma numberNumeral ordinal romanMo---r628IX
_N_ ord sg nom lJärgarvsõna singular nominatiiv sõnaNumeral ordinal singular nominative letterMo-snl290kaheksas
_N_ ord sg gen lJärgarvsõna singular genitiiv sõnaNumeral ordinal singular genitive letterMo-sgl237kaheksanda
_N_ ord sg part lJärgarvsõna singular partitiiv sõnaNumeral ordinal singular partitive letterMo-s1l135kaheksandat
_N_ ord sg ill lJärgarvsõna singular illatiiv sõnaNumeral ordinal singular illative letterMo-sxl5kaheksandasse
_N_ ord sg in lJärgarvsõna singular inessiiv sõnaNumeral ordinal singular inessive letterMo-s2l60kaheksandas
_N_ ord sg el lJärgarvsõna singular elatiiv sõnaNumeral ordinal singular elative letterMo-sel39kaheksandast
_N_ ord sg all lJärgarvsõna singular allatiiv sõnaNumeral ordinal singular allative letterMo-stl23kaheksandale
_N_ ord sg ad lJärgarvsõna singular adessiiv sõnaNumeral ordinal singular adessive letterMo-s3l144kaheksandal
_N_ ord sg abl lJärgarvsõna singular ablatiiv sõnaNumeral ordinal singular ablative letterMo-sbl5kaheksandalt
_N_ ord sg tr lJärgarvsõna singular translatiiv sõnaNumeral ordinal singular translative letterMo-s4l73kaheksandaks
_N_ ord sg term lJärgarvsõna singular terminatiiv sõnaNumeral ordinal singular terminative letterMo-s9l0kaheksandani
_N_ ord sg es lJärgarvsõna singular essiiv sõnaNumeral ordinal singular essive letterMo-swl31kaheksandana
_N_ ord sg abes lJärgarvsõna singular abessiiv sõnaNumeral ordinal singular abessive letterMo-s5l0kaheksandata
_N_ ord sg kom lJärgarvsõna singular komitatiiv sõnaNumeral ordinal singular komitative letterMo-skl3kaheksandaga
_N_ ord sg adit lJärgarvsõna singular aditiiv sõnaNumeral ordinal singular aditive letterMo-s7l9teise
_N_ ord pl nom lJärgarvsõna pluural nominatiiv sõnaNumeral ordinal plural nominative letterMo-pnl62kaheksandad
_N_ ord pl gen lJärgarvsõna pluural genitiiv sõnaNumeral ordinal plural genitive letterMo-pgl59kaheksandate
_N_ ord pl part lJärgarvsõna pluural partitiiv sõnaNumeral ordinal plural partitive letterMo-p1l14kaheksandaid
_N_ ord pl ill lJärgarvsõna pluural illatiiv sõnaNumeral ordinal plural illative letterMo-pxl1kaheksandatesse, kaheksandaisse
_N_ ord pl in lJärgarvsõna pluural inessiiv sõnaNumeral ordinal plural inessive letterMo-p2l1kaheksandates, kaheksandais
_N_ ord pl el lJärgarvsõna pluural elatiiv sõnaNumeral ordinal plural elative letterMo-pel1kaheksandatest, kaheksandaist
_N_ ord pl all lJärgarvsõna pluural allatiiv sõnaNumeral ordinal plural allative letterMo-ptl7kaheksandatele, kaheksandaile
_N_ ord pl ad lJärgarvsõna pluural adessiiv sõnaNumeral ordinal plural adessive letterMo-p3l27kaheksandatel, kaheksandail
_N_ ord pl abl lJärgarvsõna pluural ablatiiv sõnaNumeral ordinal plural ablative letterMo-pbl1kaheksandatelt, kaheksandailt
_N_ ord pl tr lJärgarvsõna pluural translatiiv sõnaNumeral ordinal plural translative letterMo-p4l1kaheksandateks, kaheksandaiks
_N_ ord pl term lJärgarvsõna pluural terminatiiv sõnaNumeral ordinal plural terminative letterMo-p9l0kaheksandateni, kaheksandaini
_N_ ord pl es lJärgarvsõna pluural essiiv sõnaNumeral ordinal plural essive letterMo-pwl2kaheksandatena, kaheksandaina
_N_ ord pl abes lJärgarvsõna pluural abessiiv sõnaNumeral ordinal plural abessive letterMo-p5l0kaheksandateta, kaheksandaita
_N_ ord pl kom lJärgarvsõna pluural komitatiiv sõnaNumeral ordinal plural komitative letterMo-pkl0kaheksandatega, kaheksandaiga
_N_ ord sg nom romanJärgarvsõna singular nominatiiv rooma numberNumeral ordinal singular nominative romanMo-snr0III
_N_ ord sg gen romanJärgarvsõna singular genitiiv rooma numberNumeral ordinal singular genitive romanMo-sgr0III
_N_ ord sg part romanJärgarvsõna singular partitiiv rooma numberNumeral ordinal singular partitive romanMo-s1r0III-t
_N_ ord sg ill romanJärgarvsõna singular illatiiv rooma numberNumeral ordinal singular illative romanMo-sxr0III-sse
_N_ ord sg in romanJärgarvsõna singular inessiiv rooma numberNumeral ordinal singular inessive romanMo-s2r0III-s
_N_ ord sg el romanJärgarvsõna singular elatiiv rooma numberNumeral ordinal singular elative romanMo-ser0III-st
_N_ ord sg all romanJärgarvsõna singular allatiiv rooma numberNumeral ordinal singular allative romanMo-str1III-le
_N_ ord sg ad romanJärgarvsõna singular adessiiv rooma numberNumeral ordinal singular adessive romanMo-s3r1III-l
_N_ ord sg abl romanJärgarvsõna singular ablatiiv rooma numberNumeral ordinal singular ablative romanMo-sbr0III-lt
_N_ ord sg tr romanJärgarvsõna singular translatiiv rooma numberNumeral ordinal singular translative romanMo-s4r0III-ks
_N_ ord sg term romanJärgarvsõna singular terminatiiv rooma numberNumeral ordinal singular terminative romanMo-s9r0III-ni
_N_ ord sg es romanJärgarvsõna singular essiiv rooma numberNumeral ordinal singular essive romanMo-swr0III-na
_N_ ord sg abes romanJärgarvsõna singular abessiiv rooma numberNumeral ordinal singular abessive romanMo-s5r0III-ta
_N_ ord sg kom romanJärgarvsõna singular komitatiiv rooma numberNumeral ordinal singular komitative romanMo-skr0III-ga
_N_ ord sg adit romanJärgarvsõna singular aditiiv rooma numberNumeral ordinal singular aditive romanMo-s7r0II-e
_N_ ord pl nom romanJärgarvsõna pluural nominatiiv rooma numberNumeral ordinal plural nominative romanMo-pnr0III-d
_N_ ord pl gen romanJärgarvsõna pluural genitiiv rooma numberNumeral ordinal plural genitive romanMo-pgr0III-te
_N_ ord pl part romanJärgarvsõna pluural partitiiv rooma numberNumeral ordinal plural partitive romanMo-p1r0III-id
_N_ ord pl ill romanJärgarvsõna pluural illatiiv rooma numberNumeral ordinal plural illative romanMo-pxr0III-tesse
_N_ ord pl in romanJärgarvsõna pluural inessiiv rooma numberNumeral ordinal plural inessive romanMo-p2r0III-tes
_N_ ord pl el romanJärgarvsõna pluural elatiiv rooma numberNumeral ordinal plural elative romanMo-per0III-test
_N_ ord pl all romanJärgarvsõna pluural allatiiv rooma numberNumeral ordinal plural allative romanMo-ptr0III-tele
_N_ ord pl ad romanJärgarvsõna pluural adessiiv rooma numberNumeral ordinal plural adessive romanMo-p3r0III-tel
_N_ ord pl abl romanJärgarvsõna pluural ablatiiv rooma numberNumeral ordinal plural ablative romanMo-pbr0III-telt
_N_ ord pl tr romanJärgarvsõna pluural translatiiv rooma numberNumeral ordinal plural translative romanMo-p4r0III-teks
_N_ ord pl term romanJärgarvsõna pluural terminatiiv rooma numberNumeral ordinal plural terminative romanMo-p9r0III-teni
_N_ ord pl es romanJärgarvsõna pluural essiiv rooma numberNumeral ordinal plural essive romanMo-pwr0III-tena
_N_ ord pl abes romanJärgarvsõna pluural abessiiv rooma numberNumeral ordinal plural abessive romanMo-p5r0III-teta
_N_ ord pl kom romanJärgarvsõna pluural komitatiiv rooma numberNumeral ordinal plural komitative romanMo-pkr0III-tega
_I_HüüdsõnaInterjectionI320oi
_Y_ nominal sg nomNimisõnalühend singular nominatiivAbbreviation nominal singular nominativeYn-sn0CD
_Y_ nominal sg genNimisõnalühend singular genitiivAbbreviation nominal singular genitiveYn-sg82CD
_Y_ nominal sg partNimisõnalühend singular partitiivAbbreviation nominal singular partitiveYn-s110CDd
_Y_ nominal sg illNimisõnalühend singular illatiivAbbreviation nominal singular illativeYn-sx13CDsse
_Y_ nominal sg inNimisõnalühend singular inessiivAbbreviation nominal singular inessiveYn-s264CDs
_Y_ nominal sg elNimisõnalühend singular elatiivAbbreviation nominal singular elativeYn-se14CDst
_Y_ nominal sg allNimisõnalühend singular allatiivAbbreviation nominal singular allativeYn-st26CDle
_Y_ nominal sg adNimisõnalühend singular adessiivAbbreviation nominal singular adessiveYn-s313CDl
_Y_ nominal sg ablNimisõnalühend singular ablatiivAbbreviation nominal singular ablativeYn-sb4CDlt
_Y_ nominal sg trNimisõnalühend singular translatiivAbbreviation nominal singular translativeYn-s40CDks
_Y_ nominal sg termNimisõnalühend singular terminatiivAbbreviation nominal singular terminativeYn-s98CDni
_Y_ nominal sg esNimisõnalühend singular essiivAbbreviation nominal singular essiveYn-sw1CDna
_Y_ nominal sg abesNimisõnalühend singular abessiivAbbreviation nominal singular abessiveYn-s50CDta
_Y_ nominal sg komNimisõnalühend singular komitatiivAbbreviation nominal singular komitativeYn-sk29CDga
_Y_ nominal sg aditNimisõnalühend singular aditiivAbbreviation nominal singular aditiveYn-s72RASi
_Y_ nominal pl nomNimisõnalühend pluural nominatiivAbbreviation nominal plural nominativeYn-pn2CDd
_Y_ nominal pl genNimisõnalühend pluural genitiivAbbreviation nominal plural genitiveYn-pg5CDde
_Y_ nominal pl partNimisõnalühend pluural partitiivAbbreviation nominal plural partitiveYn-p13CDsid
_Y_ nominal pl illNimisõnalühend pluural illatiivAbbreviation nominal plural illativeYn-px0CDdesse
_Y_ nominal pl inNimisõnalühend pluural inessiivAbbreviation nominal plural inessiveYn-p223CDdes
_Y_ nominal pl elNimisõnalühend pluural elatiivAbbreviation nominal plural elativeYn-pe0CDdest
_Y_ nominal pl allNimisõnalühend pluural allatiivAbbreviation nominal plural allativeYn-pt1CDdele
_Y_ nominal pl adNimisõnalühend pluural adessiivAbbreviation nominal plural adessiveYn-p30CDdel
_Y_ nominal pl ablNimisõnalühend pluural ablatiivAbbreviation nominal plural ablativeYn-pb0CDdelt
_Y_ nominal pl trNimisõnalühend pluural translatiivAbbreviation nominal plural translativeYn-p40CDdeks
_Y_ nominal pl termNimisõnalühend pluural terminatiivAbbreviation nominal plural terminativeYn-p90CDdeni
_Y_ nominal pl esNimisõnalühend pluural essiivAbbreviation nominal plural essiveYn-pw0CDdena
_Y_ nominal pl abesNimisõnalühend pluural abessiivAbbreviation nominal plural abessiveYn-p50CDdeta
_Y_ nominal pl komNimisõnalühend pluural komitatiivAbbreviation nominal plural komitativeYn-pk4CDdega
_Y_ adjectivalOmadussõnalühendAbbreviation adjectivalYa387hisp
_Y_ adverbialMäärsõnalühendAbbreviation adverbialYr218jne
_Y_ verbalTegusõnalühendAbbreviation verbalYv48vt
_Y_ nominal ?NimisõnalühendAbbreviation nominalYn4707A
_X_MäärsõnaAdverbR127plehku
_Z_ FstPunktPunctuation periodWcp34730.
_Z_ ComKomaPunctuation commaWic40917,
_Z_ SclSemikoolonPunctuation semicolonWim2998;
_Z_ ColKoolonPunctuation colonWil1933:
_Z_ IntKüsimärkPunctuation question-markWcu1726?
_Z_ ExcHüüumärkPunctuation exclamation-markWcx1163!
_Z_ EllKolmpunktPunctuation ellipsisWie562...
_Z_ ElsKakspunktPunctuation short-ellipsisWif5..
_Z_ DshMõttekriipsPunctuation dashWid2096-
_Z_ DsdTopeltkriipsPunctuation double-dashWit75--
_Z_ OprAvav ümarsulgPunctuation opening-bracketWob5309(
_Z_ CprSulgev ümarsulgPunctuation closing-bracketWcb7386)
_Z_ QuoJutumärkPunctuation quoteWiq7128"
_Z_ OquAvav jutumärkPunctuation opening-quoteWoq1573
_Z_ CquSulgev jutumärkPunctuation closing-quoteWcq1565
_Z_ OsqAvav kandiline sulgPunctuation opening-square-bracketWos124[
_Z_ CsqSulgev kandiline sulgPunctuation closing-square-bracketWcs126]
_Z_ SlaKaldkriipsPunctuation slashWia18/
_T_Tundmatu sõsnaForeignX1083qwerty

Valid XHTML 1.0! Valid CSS! Webmaster    Last modified: September 28 2005 10:36:46.