Arvutuslingvistika kevadkooli uudised

Ajalises järjestuses, uuemad enne.

Heili autos on veel 1...2 vaba kohta ja Kadri autos on veel 1...2 vaba kohta, kes pretendeerib, helistagu Heilile (056-695959) või Kadrile (051-46445)

Dataprojektori kaasavõtt on kindel (vedeleb juba teine meil siin nurgas) ja läptop (korralik) tuuakse ka kaasa.

Lugupeetavad ja armsad,

Uudised seisnevad selles, et:

Hääd õnne!

Neeme Kahusk nkahusk@psych.ut.ee ja Kadri Vider kvider@psych.ut.ee

Hääd ALi huvilised!

Aeg ja koht kevadkooli jaoks on nüüd kindel. Üritus algab 22. aprillil, see on pühapäev ja onu Lenini sünna pealekauba, kell 12.30 Äksi Puhkemajas, mis asub vanas pastoraadihoones Äksi kiriku vastas, ca 20 km Tartust Jõgeva poole. Kohale saab näiteks bussiga, 10:55-11:18 nr 820 TARTU-TABIVERE-JÕGEVA liinil (firma MARSRUUT AS), pilet maksab 13kr.

Äksi Puhkemajas on meie kasutada seminariruum (grafoprojektor, ekraan, pabertahvel, tv+video, diaprojektor kohapeal, läppari ja kahuri võtame ilmselt ise kaasa), saame lõuna-, õhtu-, hommiku- ja veelkord lõunasöögi ning pärast huvitavat, ent väsitavat päeva ka mõnusasti puhata. Võib-olla võtame õhtuks saunagi?

AGA:

Ürituse pikkus oleneb täpselt esinejate arvust, kvaliteet aga osavõtjate arvust ning huvist.

ERGO:

Tuleb ennast kiiresti esinejaks (meilitsi Neemele) ja/või osavõtjaks (meilitsi või suuliselt Neemele, Mare Koidule või Urve Talvikule) möllida. Aeg saab otsa kolmapäeva hommikul 12.00. Järgmiste teadeteni rõõmsat meelt!

Hääd inimesed, arvutuslingvistika huvilised!

Tudengitel kuuldavasti hea mõte tulnud: teeks ARVUTUSLINGVISTIKA KEVADKOOLI! Toetame mõtet ja pakume omalt poolt välja:
Aeg:
22.-23. aprill (pühapäev ja esmaspäev).
Koht:
praegu lahtine. Soovitavalt kusagil suhteliselt Tartu lähedal.
Praegu on juba teada: Äksi motell.
Osavõtumaks
50 krooni on ehk tudengitele taskukohane?
Ettekanded:
pikkus ca 20 min.+ 10 min küsimusteks-aruteluks. Õppejõudude-teadurite poolelt on rääkida lubanud Tiit Roosmaa, Mare Koit, Tiit Hennoste, Heiki-Jaan Kaalep, Kadri Vider, Neeme Kahusk. Üliõpilaste ettekanded on väga oodatud. Ei maksa peljata referatiivsust, tulge ja rääkige, mida huvitavat te olete lugenud või teada saanud!
Ettekannetele lisaks toimub ka arutelu arvutuslingvistika õppekorralduse üle, selles osas on hea just tudengite arvamust teada saada.

Vaja oleks teie kõigi vastukaja:

Kui midagi jäi ebaselgeks, küsi julgesti!

Neeme Kahusk nkahusk@psych.ut.ee ja Kadri Vider kvider@psych.ut.ee